Strona główna » Zasilacze » Zasilacz laboratoryjny RXN-1505D 15V 5A
Producenci
Zasilacz laboratoryjny RXN-1505D 15V 5A-8439
Zasilacz laboratoryjny RXN-1505D 15V 5A
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
RXN-1505D to zasilacz laboratoryjny o regulowanym napięciu wyjściowym od 0 do 15V. Maksymalna wydajność prądowa to 3A. Zasilacz posiada duże i czytelne wyświetlacze LED 3,5 cyfry na których wyświetlane jest aktualnie płynący prąd oraz wartość ustawionego napięcia. Solidna metalowa obudowa.
Charakterystyka:
  • płynna regulacja napięcia wyjściowego: 0-15V
  • płynna regulacja prądu wyjściowego w zakresie: 0-3A
  • wydajność prądowa do 3A
  • jednoczesny odczyt napięcia i płynącego prądu na wyjściu
  • woltomierz: wyświetlacz LCD 3,5 cyfry o rozdzielczości 0,1V
  • amperomierz: wyświetlacz LCD 3,5 cyfry o rozdzielczości 0,01A
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe (przy zwarciu automatycznie wyłącza się)
  • praca w trybie CV (Constant Voltage -stabilizacja napięcia wyjściowego)
  • praca w trybie CC (Constant Current - stabilizacja prądu wyjściowego)
  • stosunkowo małe wymiary zewnętrzne
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz buforowy 12V 10A HPSB12V10A-C 18Ah
szt. Do koszyka
ZI 12V/7,1A zasilacz na szynę DIN HDR-100-12
szt. Do koszyka
Ładowarka sieciowa MICRO USB 1A  -5886
Ładowarka sieciowa MICRO USB 1A
ZI 15V 2A zasilacz 2.1/5.5
ZI 15V 2A zasilacz 2.1/5.5
ZI 48V 1A PoE 802.3af zasilacz 48W
ZI 27V 18.6A RSP-500-27- zasilacz
ZI 12V 8,3A 100W  SLIM zasilacz do LED
Zasilacz buforowy PSB-12V7A Pulsar
Ładowarka sieciowa USBx3 QC3.0 30W