Strona główna » Zasilacze » ZI 12V 1.5A 18W PSC12015 zasilacz Pulsar
Producenci
ZI 12V 1.5A  PSC12015   zasilacz Pulsar-3492
ZI 12V 1.5A 18W PSC12015 zasilacz Pulsar
Pulsar
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: PSC12015
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5906881449271
  • Opis produktu
Zasilacz stabilizowany impulsowy PSC-12015 1,5 A / 12 V
  • napięcie wyjściowe: 12V
  • maksymalne obciążenie: 1,5A
  • klasa szczelności: IP67
  • zabezpieczenia:
    • przeciwzwarciowe SCP
    • przepięciowe (wejście AC)
    • przeciążeniowe OLP
  • uniwersalny zakres napięcia zasilania: 90 ~ 264 V AC
  • długość kabla zasilającego: 500mm
  • długość kabla DC: 300mm
  • wymiary: 58 x 58 x 28mm
  • gwarancja: 24 miesiące
Zasilacz przeznaczony jest do zasilania z sieci 230V AC kamer w instalacji telewizji przemysłowej wymagających napięcia 12V DC. Zasilacz może być montowany w puszkach instalacyjnych natynkowych i podtynkowych lub przykręcany wkrętami fi 3mm. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe i przepięciowe.
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 48V 3A  zasilacz 2,1/5,5
ZI 48V 3A zasilacz 2,1/5,5
szt. Do koszyka
ZI 15V 1A zasilacz 2.1/5.5
ZI 15V 1A zasilacz 2.1/5.5
szt. Do koszyka
ZI 52V 30W PoE zasilacz ( injektor ) 10/100/1000