wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FIBRAIN WŁÓKNO ROZBIEGOWE 200M G652D SCAPC- SCAPC
Producenci
FIBRAIN WŁÓKNO ROZBIEGOWE 200M G652D SCAPC- SCAPC

FIBRAIN WŁÓKNO ROZBIEGOWE 200M G652D SCAPC- SCAPC

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 862078

Stan magazynowy:

Cena brutto: 265,50 zł

Cena netto: 215,85 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO MUFA 4x BOX OUTDOOR

FO MUFA 4x BOX OUTDOOR

35,00 zł brutto28,46 zł netto
PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

29,00 zł brutto23,58 zł netto
FIBRAIN ADAPTER LC/PC MM DUPLEX

FIBRAIN ADAPTER LC/PC MM DUPLEX

6,00 zł brutto4,88 zł netto
FO NAKRĘTKA M2 934 6 FE/ZN OP. 100 SZTUK

FO NAKRĘTKA M2 934 6 FE/ZN OP. 100 SZTUK

3,00 zł brutto2,44 zł netto
FO PATCH CORD MM LC/LC 50/125 2MB OM3 XG

FO PATCH CORD MM LC/LC 50/125 2MB OM3 XG

25,00 zł brutto20,33 zł netto
FO ADAPTER LC SM DUPLEX

FO ADAPTER LC SM DUPLEX

3,00 zł brutto2,44 zł netto
MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV

MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV

8,00 zł brutto6,50 zł netto
WSPORNIK SŁUPOWY WS-01

WSPORNIK SŁUPOWY WS-01

4,50 zł brutto3,66 zł netto
HAK DO OTWIERANIA STUDNI 45CM

HAK DO OTWIERANIA STUDNI 45CM

65,00 zł brutto52,85 zł netto