wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO MUFA PRZELOTOWA FTTX 4 TACKI 48J
Producenci
FO MUFA PRZELOTOWA FTTX 4 TACKI  48J

FO MUFA PRZELOTOWA FTTX 4 TACKI 48J

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 00851227

Stan magazynowy:

Cena brutto: 115,00 zł

Cena netto: 93,50 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
PUSZKA FTTH 2XSC BIAŁA

PUSZKA FTTH 2XSC BIAŁA

4,00 zł brutto3,25 zł netto
FO TŁUMIK SC/APC(F)-SC/APC(M) 5dB 1310+1550

FO TŁUMIK SC/APC(F)-SC/APC(M) 5dB 1310+1550

37,00 zł brutto30,08 zł netto
FO MUFA 24x BOX OUTDOOR

FO MUFA 24x BOX OUTDOOR

110,00 zł brutto89,43 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/UPC 1000 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/UPC 1000 M

457,00 zł brutto371,54 zł netto
WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100

WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100

9,00 zł brutto7,32 zł netto
FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

9,20 zł brutto7,48 zł netto