wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci

Inne..

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje
DIGITUS KABEL 2J SM 9/125 FTTH 2KM

DIGITUS KABEL 2J SM 9/125 FTTH 2KM

1 277,00 zł brutto1 038,21 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 860303
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M

DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M

117,00 zł brutto95,12 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862593
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 3M

DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 3M

172,00 zł brutto139,84 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862591
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 5M

DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 5M

236,00 zł brutto191,87 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862590
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

16,50 zł brutto13,41 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 860108
  • Dostępność: mało
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN ADAPTER LC/PC MM DUPLEX

FIBRAIN ADAPTER LC/PC MM DUPLEX

6,00 zł brutto4,88 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862271
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM SX CERAMIC

FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM SX CERAMIC

4,00 zł brutto3,25 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 861153
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

3,00 zł brutto2,44 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862273
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

2,20 zł brutto1,79 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 860050
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

2,00 zł brutto1,63 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 860051
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN KABEL EXO-G 8x50/125 OM2 CT TUBA LSOH

FIBRAIN KABEL EXO-G 8x50/125 OM2 CT TUBA LSOH

3,00 zł brutto2,44 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862233
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN PIGTAIL 2MB 9/125 SM SC/APC G652 0,9MM

FIBRAIN PIGTAIL 2MB 9/125 SM SC/APC G652 0,9MM

8,00 zł brutto6,50 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 0000850902
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN PIGTAIL LC OM4 2MB

FIBRAIN PIGTAIL LC OM4 2MB

11,40 zł brutto9,27 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862532
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

9,20 zł brutto7,48 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 862272
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka
FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA TELESKOPOWA 1U 19"

FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA TELESKOPOWA 1U 19"

135,00 zł brutto109,76 zł netto
  • Producent: Brak
  • Numer katalogowy: 860285
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
szt. Do koszykadodaj do porównaniadodaj do schowka

Kontakt
  • LED bis
    NIP: 713-115-11-86
  • E-mail:sklep@led.com.pl
  • Monitoring, alarmy ul. Miła 6tel 81 743-64-22
    led@led.com.pl

    Sieci komput. ul. Wesoła 1Ktel 81 534-36-75
    wesola@led.com.pl

  • Godziny działania sklepuPon - Pt: 8:00 - 16:00
    Sobota nieczynne