wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M
Producenci
DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M

DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862593

Stan magazynowy:

Cena brutto: 117,00 zł

Cena netto: 95,12 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA TELESKOPOWA 1U 19" KPL

FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA TELESKOPOWA 1U 19" KPL

160,00 zł brutto130,08 zł netto
MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ TRIBRER AOP100C

MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ TRIBRER AOP100C

411,00 zł brutto334,15 zł netto
FO SPLITTER 1:4 PLC ABS MODULE

FO SPLITTER 1:4 PLC ABS MODULE

35,00 zł brutto28,46 zł netto
FO UCHWYT ODCIĄGOWY CLAMP 2.1

FO UCHWYT ODCIĄGOWY CLAMP 2.1

10,00 zł brutto8,13 zł netto
OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW

OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW

100,00 zł brutto81,30 zł netto
Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

20,00 zł brutto16,26 zł netto
PRZEŁĄCZNICA FO PSND-37/26/18 48HP z stelażem

PRZEŁĄCZNICA FO PSND-37/26/18 48HP z stelażem

335,00 zł brutto272,36 zł netto
FO ADAPTER SC/UPC MM DUPLEX OM4

FO ADAPTER SC/UPC MM DUPLEX OM4

2,35 zł brutto1,91 zł netto
Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-208 [8 kan,

Wideo konwerter TVI-FO ULTIMODE HDTVI-208 [8 kan,

1 477,50 zł brutto1 201,22 zł netto