wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » DIGITUS KABEL 2J SM 9/125 FTTH 2KM

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

DIGITUS KABEL 2J SM 9/125 FTTH 2KM

DIGITUS KABEL 2J SM 9/125 FTTH 2KM

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 860303

Stan magazynowy:

Cena brutto: 1 277,00 zł

Cena netto: 1 038,21 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm

FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm

14,00 zł brutto11,38 zł netto
FO OSŁONKA 0,4MM DO KABLI DROP 150MM

FO OSŁONKA 0,4MM DO KABLI DROP 150MM

1,00 zł brutto0,81 zł netto
FO SPLITTER SC/APC 1:32 900UM 1.5MB

FO SPLITTER SC/APC 1:32 900UM 1.5MB

77,00 zł brutto62,60 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-FC/APC 500 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-FC/APC 500 M

418,00 zł brutto339,84 zł netto
FO STELAŻ ZAPASU KABLA 450x450x70

FO STELAŻ ZAPASU KABLA 450x450x70

40,00 zł brutto32,52 zł netto
TELCOLINE 8J ADSS 5,2MM G.652D 1KM

TELCOLINE 8J ADSS 5,2MM G.652D 1KM

1 270,00 zł brutto1 032,52 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 10M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 10M

97,00 zł brutto78,86 zł netto