wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH 280 SZTUK
Producenci
CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH 280 SZTUK

CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH 280 SZTUK

--

Dostępność: od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 852057

Stan magazynowy:

Cena brutto: 30,00 zł

Cena netto: 24,39 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCH CORD SM FC-PC/SCAPC DUPLEX 2MB

FO PATCH CORD SM FC-PC/SCAPC DUPLEX 2MB

18,00 zł brutto14,63 zł netto
OPTYCZNY LOKALIZATOR 10mW TriBrer BML-21Li

OPTYCZNY LOKALIZATOR 10mW TriBrer BML-21Li

148,00 zł brutto120,33 zł netto
FO ADAPTER LC/UPC MM DUPLEX OM4

FO ADAPTER LC/UPC MM DUPLEX OM4

3,95 zł brutto3,21 zł netto
FO MUFA TRACOM FOSC-D-48

FO MUFA TRACOM FOSC-D-48

140,00 zł brutto113,82 zł netto
Nożyce do kevlaru HT-C151

Nożyce do kevlaru HT-C151

49,00 zł brutto39,84 zł netto
FIBRAIN KABEL MM 4G 50/125 OM3 UNIWERSALNY

FIBRAIN KABEL MM 4G 50/125 OM3 UNIWERSALNY

4,00 zł brutto3,25 zł netto
FO GNIAZDO FTTH 2XSC

FO GNIAZDO FTTH 2XSC

3,90 zł brutto3,17 zł netto
FO ADAPTER SC MM SIMPLEX

FO ADAPTER SC MM SIMPLEX

2,00 zł brutto1,63 zł netto
FIBRAIN PŁYTA CZOŁOWA 12XSC SIMPLEX

FIBRAIN PŁYTA CZOŁOWA 12XSC SIMPLEX

25,00 zł brutto20,33 zł netto