wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE
Producenci
FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 860051

Stan magazynowy:

Cena brutto: 2,00 zł

Cena netto: 1,63 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-FC/APC 1000 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-FC/APC 1000 M

457,00 zł brutto371,54 zł netto
FO UCHWYT ODCIĄGOWY CLAMP 2.1

FO UCHWYT ODCIĄGOWY CLAMP 2.1

10,00 zł brutto8,13 zł netto
PUSZKA FTTH 2XSC BIAŁA

PUSZKA FTTH 2XSC BIAŁA

4,00 zł brutto3,25 zł netto
MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ TRIBRER APM58NC-V15

MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ TRIBRER APM58NC-V15

239,85 zł brutto195,00 zł netto
FO ADAPTER LC SM DUPLEX

FO ADAPTER LC SM DUPLEX

3,00 zł brutto2,44 zł netto
HAK DO OTWIERANIA STUDNI 45CM

HAK DO OTWIERANIA STUDNI 45CM

65,00 zł brutto52,85 zł netto
FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA PŁYTA 24XSX 1U 19"

FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA PŁYTA 24XSX 1U 19"

28,00 zł brutto22,76 zł netto