wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » Palczatka termokurczliwa cztery wyjścia, śr. wej.

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
Palczatka termokurczliwa cztery wyjścia, śr. wej.

Palczatka termokurczliwa cztery wyjścia, śr. wej.

Brak

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 862017

Stan magazynowy:

Cena brutto: 11,00 zł

Cena netto: 8,94 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

56,00 zł brutto45,53 zł netto
MUFKA DO KABLI DROP 2F

MUFKA DO KABLI DROP 2F

4,00 zł brutto3,25 zł netto
FO KABEL AERIAL  2X9/125 G562D KRP OP. 2KM

FO KABEL AERIAL 2X9/125 G562D KRP OP. 2KM

1 184,90 zł brutto963,33 zł netto
Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

20,00 zł brutto16,26 zł netto