wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom
Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom

Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 0000850646

Stan magazynowy:

Cena brutto: 15,00 zł

Cena netto: 12,20 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
SPRĘŻONE POWIETRZE 600ML ESPERANZA ES118

SPRĘŻONE POWIETRZE 600ML ESPERANZA ES118

15,00 zł brutto12,20 zł netto
FO PANEL 19" MT-024L ULTIMODE

FO PANEL 19" MT-024L ULTIMODE

100,00 zł brutto81,30 zł netto
FO ADAPTER SC OM3 SIMPLEX TURKUSOWY

FO ADAPTER SC OM3 SIMPLEX TURKUSOWY

1,00 zł brutto0,81 zł netto
FO SPLITTER SC/APC 1:4 900UM 1.5MB

FO SPLITTER SC/APC 1:4 900UM 1.5MB

27,00 zł brutto21,95 zł netto
FO PUSZKA FTTH 4X FTB-04F

FO PUSZKA FTTH 4X FTB-04F

18,00 zł brutto14,63 zł netto
FO SPLITTER 1:4 PLC ABS MODULE

FO SPLITTER 1:4 PLC ABS MODULE

35,00 zł brutto28,46 zł netto
FO SPLITTER SC/APC 1:32 900UM 1.5MB

FO SPLITTER SC/APC 1:32 900UM 1.5MB

77,00 zł brutto62,60 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) SC/UPC - SC/UPC 500 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) SC/UPC - SC/UPC 500 M

418,00 zł brutto339,84 zł netto