wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M
Producenci
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862579

Stan magazynowy:

Cena brutto: 56,00 zł

Cena netto: 45,53 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO MUFA 2X12 24core

FO MUFA 2X12 24core

120,00 zł brutto97,56 zł netto
FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA PŁYTA 24XSX 1U 19"

FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA PŁYTA 24XSX 1U 19"

28,00 zł brutto22,76 zł netto
FO ADAPTER LC/UPC MM SIMPLEX OM4

FO ADAPTER LC/UPC MM SIMPLEX OM4

2,20 zł brutto1,79 zł netto
STELAŻ ZAPASU REGULOWANY POD MUFĘ KPL.

STELAŻ ZAPASU REGULOWANY POD MUFĘ KPL.

110,00 zł brutto89,43 zł netto
MUFA PIONOWA HERMETYCZNA 24 SPAWY 2 TACKI

MUFA PIONOWA HERMETYCZNA 24 SPAWY 2 TACKI

96,00 zł brutto78,05 zł netto
FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC DUPLEX 15MB

FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC DUPLEX 15MB

48,00 zł brutto39,02 zł netto
FO SPLITTER SC/APC 1:2  900UM  10:90 1.5MB

FO SPLITTER SC/APC 1:2 900UM 10:90 1.5MB

21,60 zł brutto17,56 zł netto