Strona główna » Zasilacze » ZI 12V/11.3A zasilacz na szynę DIN HDR-150-12
Producenci
ZI 12V/11.3A zasilacz na szynę DIN HDR-150-12
MEAN WELL
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Zasilacz: impulsowy; 135,6W; 12VDC; 10,8÷13,2VDC; 11,3A; 85÷264VAC
MEAN WELL
impulsowy
135,6W
11,3A
85...264V AC 120...370V DC
listwa zaciskowa
DIN
105x90x54,5mm
310g
1
-30...70°C
przeciążenie,   wzrost napięcia,   zwarcie
89%
HDR-150
10,8...13,2V DC 12V DC
Pozostałe produkty z kategorii
Wtyk zas.DC typu USB Lenovo
Wtyk zas.DC typu USB Lenovo
szt. Do koszyka
ZI 9V 1A  zasilacz stabil. (-) odwr.pol.-7083
ZI 9V 1A zasilacz stabil. (-) odwr.pol.
szt. Do koszyka
Ładowarka sieciowa USB Qoltec 12W 5V 2,24A-7544
Ładowarka sieciowa USB Qoltec 12W 5V 2,24A
ZI 15V 1,6A zasilacz 2.1/5.5-1595
ZI 15V 1,6A zasilacz 2.1/5.5
ZI 12V 1.3A zasilacz stabil.MET.OBUD. RS-15-12-1587
ZI 12V 5A 60W  SLIM meblowy zasilacz do LED
Zasilacz Laptop 18.5V-20V 90W autom. uniwersalny
Zasilacz laboratoryjny RXN-1505D 15V 5A-8439
Zasilacz laboratoryjny RXN-1505D 15V 5A
Ładowarka sieciowa USB 5V 2A
Ładowarka sieciowa USB 5V 2A