Strona główna » Zasilacze » ZI 48V 3,3A LRS-150-48 do zabudowy 43,2-52,8V
Producenci
ZI 48V 3,3A LRS-150-48 do zabudowy 43,2-52,8V-5648
ZI 48V 3,3A LRS-150-48 do zabudowy 43,2-52,8V
MEAN WELL
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 12V 16,7A RSP-200-13,5 zasilacz-8866
ZI 12V 16.7A RSP-200-13,5 zasilacz
szt. Do koszyka
ZI 18V 1A zasilacz stabil impulsowy