wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FIBRAIN KABEL OM2 24G 50/125 1500N LSOH
Producenci
FIBRAIN KABEL OM2 24G 50/125 1500N LSOH

FIBRAIN KABEL OM2 24G 50/125 1500N LSOH

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862750

Stan magazynowy:

Cena brutto: 6,75 zł

Cena netto: 5,49 zł

Ilość: mb.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
TELCOLINE KABEL 2J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

TELCOLINE KABEL 2J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

930,00 zł brutto756,10 zł netto
FO PIGTAIL OM1 MM 62,5/125 SC/UPC

FO PIGTAIL OM1 MM 62,5/125 SC/UPC

4,00 zł brutto3,25 zł netto
FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

2,00 zł brutto1,63 zł netto
NARZĘDZIE DO ROZCINANIA TUB TK-11

NARZĘDZIE DO ROZCINANIA TUB TK-11

55,00 zł brutto44,72 zł netto
CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH 280 SZTUK

CHUSTECZKI BEZPYŁOWE KIMTECH 280 SZTUK

30,00 zł brutto24,39 zł netto
STELAŻ ZAPASU REGULOWANY POD MUFĘ KPL.

STELAŻ ZAPASU REGULOWANY POD MUFĘ KPL.

110,00 zł brutto89,43 zł netto
FO MUFA / TACKA S1 (24)

FO MUFA / TACKA S1 (24)

12,00 zł brutto9,76 zł netto
PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

29,00 zł brutto23,58 zł netto