wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO ADAPTER LC SM DUPLEX
Producenci
FO ADAPTER LC SM DUPLEX

FO ADAPTER LC SM DUPLEX

--

Dostępność: od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 852916

Stan magazynowy:

Cena brutto: 3,00 zł

Cena netto: 2,44 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
OBODOWA STALAŻA ZAPASU KABLA 600mm

OBODOWA STALAŻA ZAPASU KABLA 600mm

126,00 zł brutto102,44 zł netto
FO TŁUMIK LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 5dB

FO TŁUMIK LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 5dB

18,00 zł brutto14,63 zł netto
FIBRAIN PŁYTA CZOŁOWA 12XSC SIMPLEX

FIBRAIN PŁYTA CZOŁOWA 12XSC SIMPLEX

25,00 zł brutto20,33 zł netto
MUFA OUTDOOR FTTX 4 TACKI 48X CORE

MUFA OUTDOOR FTTX 4 TACKI 48X CORE

120,00 zł brutto97,56 zł netto
HAK DO STUDNI 70CM Z PRĘTA STALOWEGO

HAK DO STUDNI 70CM Z PRĘTA STALOWEGO

90,00 zł brutto73,17 zł netto
FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

2,20 zł brutto1,79 zł netto
FO ADAPTER LC/MM DUPLEX OM2

FO ADAPTER LC/MM DUPLEX OM2

2,45 zł brutto1,99 zł netto
TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A BIAŁY

TELCOLINE KABEL 2J FTTH FLAT DROP G.657A BIAŁY

395,00 zł brutto321,14 zł netto