wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX
Producenci
FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX

FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX

--

Dostępność: od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 851693

Stan magazynowy:

Cena brutto: 1,00 zł

Cena netto: 0,81 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PIGTAIL SM LC/APC 1MB G657A LT

FO PIGTAIL SM LC/APC 1MB G657A LT

4,50 zł brutto3,66 zł netto
FIBRAIN ZAŚLEPKA OTWORU SC SIMPLEX

FIBRAIN ZAŚLEPKA OTWORU SC SIMPLEX

0,40 zł brutto0,33 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

56,00 zł brutto45,53 zł netto
Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom

Tacka światłowodowa na 24 spawy Tracom

15,00 zł brutto12,20 zł netto
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA T-308X

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA T-308X

5 166,00 zł brutto4 200,00 zł netto
ROZDZIELACZ TUB ODF-O do szaf

ROZDZIELACZ TUB ODF-O do szaf

15,00 zł brutto12,20 zł netto
HAK DO STUDNI 70CM Z PRĘTA STALOWEGO

HAK DO STUDNI 70CM Z PRĘTA STALOWEGO

90,00 zł brutto73,17 zł netto
FO PIGTAIL KOLOR  LC SM 9/125 G.657A1 12x2MB

FO PIGTAIL KOLOR LC SM 9/125 G.657A1 12x2MB

31,00 zł brutto25,20 zł netto