wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO MUFA 4x BOX OUTDOOR
Producenci
FO MUFA 4x BOX OUTDOOR

FO MUFA 4x BOX OUTDOOR

--

Dostępność: od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 860891

Stan magazynowy:

Cena brutto: 39,00 zł

Cena netto: 31,71 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO TŁUMIK LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 5dB

FO TŁUMIK LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 5dB

18,00 zł brutto14,63 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 1M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 1M

25,00 zł brutto20,33 zł netto
OPTON PILOT FISH TAPE 15M

OPTON PILOT FISH TAPE 15M

150,00 zł brutto121,95 zł netto
FO PRZEŁĄCZNICA TRACOM P-FOB-A04 4X SIMPLEX

FO PRZEŁĄCZNICA TRACOM P-FOB-A04 4X SIMPLEX

20,00 zł brutto16,26 zł netto
MANTAR PUSZKA 8X DO KABLA ŁATWEGO DOSTĘPU

MANTAR PUSZKA 8X DO KABLA ŁATWEGO DOSTĘPU

12,00 zł brutto9,76 zł netto
PRZEŁĄCZNICA FO 6XSC DX NA SZYNĘ DIN

PRZEŁĄCZNICA FO 6XSC DX NA SZYNĘ DIN

50,00 zł brutto40,65 zł netto
FIBRAIN TACKA NA SPAWY 12J

FIBRAIN TACKA NA SPAWY 12J

11,00 zł brutto8,94 zł netto