wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO MUFA TYCON 400 A8-24S MAX 72J + PANEL

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

FO MUFA TYCON 400 A8-24S MAX 72J + PANEL

FO MUFA TYCON 400 A8-24S MAX 72J + PANEL

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862347

Stan magazynowy:

Cena brutto: 260,90 zł

Cena netto: 212,11 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
MUFA PIONOWA HERMETYCZNA 24 SPAWY 2 TACKI

MUFA PIONOWA HERMETYCZNA 24 SPAWY 2 TACKI

96,00 zł brutto78,05 zł netto
KABEL MDIC ZW-NOTSKdp 2J PŁASKI LSOH G657A1 1KM

KABEL MDIC ZW-NOTSKdp 2J PŁASKI LSOH G657A1 1KM

420,00 zł brutto341,46 zł netto
FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC 70MB SIMPLEX DROP

FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC 70MB SIMPLEX DROP

120,00 zł brutto97,56 zł netto
KABEL OPTIX DAC Z-XOTKtcdD 2J ITU-T 657A

KABEL OPTIX DAC Z-XOTKtcdD 2J ITU-T 657A

1,20 zł brutto0,98 zł netto
Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

20,00 zł brutto16,26 zł netto
NÓŻ DO CIĘCIA WŁÓKIEN OPTYCZNYCH 0708B

NÓŻ DO CIĘCIA WŁÓKIEN OPTYCZNYCH 0708B

655,00 zł brutto532,52 zł netto
FO TACKA NA SPAWY 12-24J SZARA

FO TACKA NA SPAWY 12-24J SZARA

12,00 zł brutto9,76 zł netto