wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Patch panele3 » FO PATCH CORD 2MB 50/125 MM LC/SC OM3 XG

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
FO PATCH CORD 2MB 50/125 MM LC/SC OM3 XG

FO PATCH CORD 2MB 50/125 MM LC/SC OM3 XG

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 853215

Stan magazynowy:

Cena brutto: 20,00 zł

Cena netto: 16,26 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX .3MB

FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX .3MB

18,00 zł brutto14,63 zł netto
FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 8xSC SIMPLEX

FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 8xSC SIMPLEX

45,00 zł brutto36,59 zł netto
FO PATCH CORD SM SC/SCAPC DUPLEX .3MB

FO PATCH CORD SM SC/SCAPC DUPLEX .3MB

17,00 zł brutto13,82 zł netto
PRZEŁĄCZNICA FO PŁYTA CZOŁOWA 12XSC DUPLEX

PRZEŁĄCZNICA FO PŁYTA CZOŁOWA 12XSC DUPLEX

14,55 zł brutto11,83 zł netto