wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Patchcordy3 » FO PATCH CORD SM DX ST-LC 5MB
Producenci
FO PATCH CORD SM DX ST-LC 5MB

FO PATCH CORD SM DX ST-LC 5MB

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 863350

Stan magazynowy:

Cena brutto: 45,00 zł

Cena netto: 36,59 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC 110MB SIMPLEX DROP

FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC 110MB SIMPLEX DROP

125,00 zł brutto101,63 zł netto
FO PATCHCORD 3MB LC/SC DUPLEX  OM3

FO PATCHCORD 3MB LC/SC DUPLEX OM3

22,70 zł brutto18,46 zł netto
FO PATCH CORD SM SC/SCAPC DUPLEX .5MB

FO PATCH CORD SM SC/SCAPC DUPLEX .5MB

26,00 zł brutto21,14 zł netto
FO PATCH CORD SM LC/LC DUPLEX 30MB

FO PATCH CORD SM LC/LC DUPLEX 30MB

74,00 zł brutto60,16 zł netto
FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX 0,5mb

FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX 0,5mb

13,00 zł brutto10,57 zł netto
FO PATCH CORD SM LC/SC-APC DUPLEX .0.5m

FO PATCH CORD SM LC/SC-APC DUPLEX .0.5m

15,45 zł brutto12,56 zł netto
TELCOLINE PATCH CORD BEZBARWNY 2XSC/APC 10MB

TELCOLINE PATCH CORD BEZBARWNY 2XSC/APC 10MB

30,00 zł brutto24,39 zł netto
FO PATCH CORD SM SC-PC/SC-PC 120MB SIMPLEX DROP

FO PATCH CORD SM SC-PC/SC-PC 120MB SIMPLEX DROP

155,10 zł brutto126,10 zł netto
FO PIGTAIL SM SC/APC 1.5MB SIMPLEX

FO PIGTAIL SM SC/APC 1.5MB SIMPLEX

4,54 zł brutto3,69 zł netto