wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Patchcordy3 » FO PATCH CORD SM FC-PC/LC DUPLEX 5MB

Super promocje

  • SATEL ABAX AMD-100 magetyczna czujka bezprzewod-1679

    SATEL ABAX AMD-100 magetyczna czujka bezprzewod

    AMD-100Bezprzewodowa czujka magnetycznaCzujki magnetyczne są jednymi z podstawowych urządzeń ochrony obwodowej. Służą do zabezpieczania drzwi, okien itp., sygnalizując ich otwarcie. AMD-100 to model bezprzewodowy przeznaczony do pracy w ramach dwukierunkowego…
    167,28 zł149,00 zł brutto121,14 zł netto
  • Czujnik zbliżeniowy  JG40L-Z20PH 20mm NO/NC PNP-1164

    Czujnik zbliżeniowy JG40L-Z20PH 20mm NO/NC PNP

    Czujnik; indukcyjny; JG40L-Z20PH; PNP; NO/NC; 20mm; 10÷30V; DC; 200mA; prostopadłościenny; 40mm; z przewodem 2mb; Howo; RoHS
    83,00 zł55,00 zł brutto44,72 zł netto
  • CPX220NWB-52V Zestaw alarmowy  z GSM-7153

    CPX220NWB-52V Zestaw alarmowy z GSM

    CPX200N Centrala Alarmowa z GSM/GPRSPrzyjazna cena / Funkcjonalna / Dostosowana do potrzeb klientówCPX200N jest to prosta, funkcjonalna centrala alarmowa zintegrowana z transmiterem GSM/GPRS, przeznaczona do małych i średnich obiektów. Klawiatura KP10…
    943,10 zł665,00 zł brutto540,65 zł netto
  • Zestaw alarmowy EBS

    Zestaw alarmowy EBS

    1 026,00 zł764,00 zł brutto621,14 zł netto
  • Zestaw alarmowy LightSYS połączenie magistralowe czytnik kart zbliż.

    Zestaw alarmowy LightSYS połączenie magistralowe czytnik kart zbliż.

    iWISE® to sprawdzona seria detektorów RISCO Group z technologią Anti-Cloak ™ do wykrywania niewidzialnych intruzów oraz fal ciepła i aktywnego promieniowania podczerwonego w celu niezawodnego wykrywania antymaskingu. iWISE® jest dostępny w różnych modelach…
    1 644,93 zł753,93 zł brutto612,95 zł netto
FO PATCH CORD SM FC-PC/LC DUPLEX 5MB
Nowość

FO PATCH CORD SM FC-PC/LC DUPLEX 5MB

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 860323

Stan magazynowy:

Cena brutto: 25,00 zł

Cena netto: 20,33 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PIGTAIL LC SM  1MB SIMPLEX 0,9mm  G652D

FO PIGTAIL LC SM 1MB SIMPLEX 0,9mm G652D

5,00 zł brutto4,07 zł netto
TELCOLINE PATCH CORD BEZBARWNY 2XSC/APC 10MB

TELCOLINE PATCH CORD BEZBARWNY 2XSC/APC 10MB

30,00 zł brutto24,39 zł netto
FO PATCH CORD SM SC/SC 45MB SIMPLEX DROP

FO PATCH CORD SM SC/SC 45MB SIMPLEX DROP

63,00 zł brutto51,22 zł netto