wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Patchcordy3 » FO PATCH CORD SM LC/LC 2j 200MB ZEWNĘTRZNY
Producenci
Promocje
SATEL ABAX AMD-100 magetyczna czujka bezprzewod-1679

SATEL ABAX AMD-100 magetyczna czujka bezprzewod167,28 zł149,00 zł brutto121,14 zł netto

Czujnik zbliżeniowy  JG40L-Z20PH 20mm NO/NC PNP-1164

Czujnik zbliżeniowy JG40L-Z20PH 20mm NO/NC PNP83,00 zł55,00 zł brutto44,72 zł netto

ORNO miernik energii OR-WE-501 szyna DIN 1-fazowy -631

ORNO miernik energii OR-WE-501 szyna DIN 1-fazowy 109,00 zł79,90 zł brutto64,96 zł netto

ORNO Alarm Mini z barierą podczew.OR-MA-706-4033

ORNO Alarm Mini z barierą podczew.OR-MA-706109,00 zł79,90 zł brutto64,96 zł netto

FO PATCH CORD SM LC/LC 2j 200MB ZEWNĘTRZNY

FO PATCH CORD SM LC/LC 2j 200MB ZEWNĘTRZNY

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 0000851790

Stan magazynowy:

Cena brutto: 680,00 zł

Cena netto: 552,85 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCH CORD MM LC/SC 50/125 1M DUPLEX

FO PATCH CORD MM LC/SC 50/125 1M DUPLEX

20,00 zł brutto16,26 zł netto
TELCOLINE PATCH CORD BEZBARWNY 2XSC/APC 10MB

TELCOLINE PATCH CORD BEZBARWNY 2XSC/APC 10MB

30,00 zł brutto24,39 zł netto
FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX 5MB

FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX 5MB

35,00 zł brutto28,46 zł netto