wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Patchcordy3 » FO PATCH CORD SM LC/SC DUPLEX 7MB
FO PATCH CORD SM LC/SC DUPLEX 7MB

FO PATCH CORD SM LC/SC DUPLEX 7MB

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 00851402

Stan magazynowy:

Cena brutto: 26,15 zł

Cena netto: 21,26 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCHCORD 3MB LC/SC DUPLEX  OM3

FO PATCHCORD 3MB LC/SC DUPLEX OM3

22,70 zł brutto18,46 zł netto
FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX .5MB

FTTH PATCH SC/APC SIMPLEX .5MB

25,00 zł brutto20,33 zł netto
FO PATCH CORD SM FC-PC/LC DUPLEX 2MB

FO PATCH CORD SM FC-PC/LC DUPLEX 2MB

19,35 zł brutto15,73 zł netto
Patchcord ADSS 2J 2xLC2xLC 100mb

Patchcord ADSS 2J 2xLC<>2xLC 100mb

239,85 zł brutto195,00 zł netto
FO PATCH CORD SM FC/PC-FC/PC 1MB PL

FO PATCH CORD SM FC/PC-FC/PC 1MB PL

34,00 zł brutto27,64 zł netto
FO PATCH CORD SM LC/SC DUPLEX .1MB

FO PATCH CORD SM LC/SC DUPLEX .1MB

20,00 zł brutto16,26 zł netto
DAC Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.652D 4kN

DAC Z-XOTKtcdD 12J 9/125 ITU-T G.652D 4kN

1,65 zł brutto1,34 zł netto
FO PATCH CORD SM LC/LC DUPLEX 40MB

FO PATCH CORD SM LC/LC DUPLEX 40MB

89,00 zł brutto72,36 zł netto
FO PATCH CORD SM SC/APC-LC/APC DUPLEX 10MB

FO PATCH CORD SM SC/APC-LC/APC DUPLEX 10MB

28,00 zł brutto22,76 zł netto