wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 20M

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 20M
Nowość

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 20M

Brak

Dostępność: Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862576

Stan magazynowy:

Cena brutto: 177,00 zł

Cena netto: 143,90 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
TRACOM ROZDZIELACZ TUB T12 MUDUŁ 3U

TRACOM ROZDZIELACZ TUB T12 MUDUŁ 3U

37,00 zł brutto30,08 zł netto
FO SPLITTER SC/APC 1:32 900UM 1.5MB

FO SPLITTER SC/APC 1:32 900UM 1.5MB

77,00 zł brutto62,60 zł netto
FO MUFA 16x BOX OUTDOOR

FO MUFA 16x BOX OUTDOOR

75,00 zł brutto60,98 zł netto
PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

27,00 zł brutto21,95 zł netto