wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » KABEL 12G MM 50/125 OM3 LSZH
Producenci
KABEL 12G MM 50/125  OM3 LSZH

KABEL 12G MM 50/125 OM3 LSZH

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 863373

Stan magazynowy:

Cena brutto: 5,50 zł

Cena netto: 4,47 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
MILLER FO103-T-250-J STRIPPER Z TRZEMA OTWORAMI

MILLER FO103-T-250-J STRIPPER Z TRZEMA OTWORAMI

407,00 zł brutto330,89 zł netto
FO PATCH E2000/APC-SC/PC DUPLEX  2MB

FO PATCH E2000/APC-SC/PC DUPLEX 2MB

100,00 zł brutto81,30 zł netto
FO MUFA PRZELOTOWA FTTX 4 TACKI  48J

FO MUFA PRZELOTOWA FTTX 4 TACKI 48J

115,00 zł brutto93,50 zł netto
FO ADAPTER SC-ST SM DUPLEX

FO ADAPTER SC-ST SM DUPLEX

19,00 zł brutto15,45 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/APC 1000 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/APC 1000 M

457,00 zł brutto371,54 zł netto
MILLER ACS+ STRIPPER DO KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH

MILLER ACS+ STRIPPER DO KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH

678,00 zł brutto551,22 zł netto
FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

3,00 zł brutto2,44 zł netto