Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FCL3-Ai1 2,8mm
Producenci
Kamera IP 8Mpix BCS-P-TIP28FCL3-Ai1 2,8mm
BCS POINT
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
  • Kamera IP tubowa 8Mpx
  • Przetwornik 1/1.8" PS CMOS
  • Technologia NightColor
  • Zgodność z NDAA
  • Obiektyw stały 2.8 mm
  • WDR120dB
  • Mikrofon
  • Whitelight 30m
  • Obudowa IP67
  • Wbudowane funkcje inteligentne
Szczegóły produktu
Nazwa Urządzenia
BCS-P-TIP28FCL3-Ai1
Linia produktowa
BCS POINT
NDAA
National Defense Authorization Act
Typ kamery
Tuba
Rozdzielczość
8 Mpx
Przetwornik
1/1.8'' CMOS
System skanowania
Progressive Scan
Piksele
3840(H)×2160(V)
Obiektyw
stały
Ogniskowa
2.8 mm
Apertura
F1.0
Focus
Stały
Iris
Zoom cyfrowy
16×
Kąt widzenia
H: 111°, V: 63° D: 131°
DORI
Detect 63m / Observe 25m / Recognize 13m / Identify 6m
Czułość kamery
0.0003Lux(F1.0,AGC)
Stosunek S/N
52dB
Balans bieli
(AWB) Auto / manual
WDR
120dB
Kompensacja tła
BLC / HLC / WDR(120dB)
Migawka
Auto / manual 1~1/100000s
Kontrola wzmocnienia
(AGC) Auto / manual
Redukcja szumów
2D/3D DNR
RoI
Region of Interest
Defog
Digital
Obrót obrazu
Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
Ilość strumieni
2
Rozdzielczości
Strumień główny
3840×2160@20fps 3072×1728@30fps 2560×1440@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30fps
Strumień drugi
1920×1080@30fps 1280×720@30fps 720×576@30fps 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps
Bitrate
128Kbps~6144kbps
Kompresja wideo
H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG
Rodzaj oświetlacza
WhiteLight
Zasięg WhiteLight
30m
NightColor
NightColor 2.0
Mikrofon
Tak
Kompresja audio
G.711A / G.711U
Przechowywanie
NAS(NFS)
Gniazdo karty pamięci
microSD 512GB
Obsługa
Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
Detekcja ruchu
4
Maski prywatności
4
Sieć
RJ-45 10/100Mbps
Zgodność
ONVIF(S/G/T)
Protokoły
Bezpieczeństwo
Rodzaj zasilania
12VDC / PoE(802.3af)
Pobór mocy
max 3.9W
Kolor obudowy
Biały
Klasa szczelności IP
IP67
Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe
4kV
Warunki pracy
-30°C~+60°C max 95% RH
Wymiary
206×73×73mm