wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV
Producenci
MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV

MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV

--

Dostępność: od ręki

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 862991

Stan magazynowy:

Cena brutto: 8,00 zł

Cena netto: 6,50 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO ADAPTER LC SM QUAD

FO ADAPTER LC SM QUAD

13,00 zł brutto10,57 zł netto
TELCOLINE KABEL 24J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

TELCOLINE KABEL 24J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

3 215,00 zł brutto2 613,82 zł netto
FO SPLITTER SC/APC ABS BOX 1:8 900UM 1MB

FO SPLITTER SC/APC ABS BOX 1:8 900UM 1MB

47,00 zł brutto38,21 zł netto
FO PIGTAIL LC/UPC 50/125 MM OM2

FO PIGTAIL LC/UPC 50/125 MM OM2

3,20 zł brutto2,60 zł netto
FO ŚCIĄGACZ PŁASZCZA REGULOWANY

FO ŚCIĄGACZ PŁASZCZA REGULOWANY

65,00 zł brutto52,85 zł netto
DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M

DIRECT ATTACH CABLE (KABEL DAC) SFP28 25 GB/S 1M

117,00 zł brutto95,12 zł netto