Strona główna » Oświetlenie LED » Opr.LED GROOVE10 zaślepka czarna
Producenci
Opr.LED GROOVE10 zaślepka czarnaOpr.LED GROOVE10 zaślepka czarna-11526
Opr.LED GROOVE10 zaślepka czarna
Opr.LED GROOVE10 zaślepka czarna-11526
TOPMET
Dostępność: od ręki
Czas wysyłki: 48 godzin
Numer katalogowy: 21899
Stan magazynowy:
Ilość: 2szt
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Opr.LED DEEP10 profil 2m  BC/UX al.anodowane
SZT Do koszyka
LED.t złącze do taśmy LED 10mm z przewodem-3430
szt. Do koszyka
Dioda LED T10W HP żólta 12V-3458
Dioda LED T10W HP żólta 12V
Dioda LED 3156 - COB 7,5 W żółta 10-30-7304
Dioda LED 3156 - COB 7,5 W żółta 10-30
Mi-Light panel ścienny jednokolorowy B1-B czarny
LED w Kontroler Schodowy 16kan 12-24V 240W + 2xPIR
LED.t złącze COB 8mm KLIPS-KABEL-KLIPS