wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW
Producenci
OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW

OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 862054

Stan magazynowy:

Cena brutto: 100,00 zł

Cena netto: 81,30 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
TELCOLINE 12J UNIVERSAL 5MM 0,9KN

TELCOLINE 12J UNIVERSAL 5MM 0,9KN

1,70 zł brutto1,38 zł netto
OPTIX LSZH ZW-NOTKtsd 12J 2T6F G.652D

OPTIX LSZH ZW-NOTKtsd 12J 2T6F G.652D

2,80 zł brutto2,28 zł netto
FO TŁUMIK LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 5dB

FO TŁUMIK LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 5dB

18,00 zł brutto14,63 zł netto
FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

3,00 zł brutto2,44 zł netto
FO OSŁONA SPAWU 45MM

FO OSŁONA SPAWU 45MM

0,25 zł brutto0,20 zł netto
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA T-308X

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA T-308X

5 166,00 zł brutto4 200,00 zł netto
FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX

FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX

1,00 zł brutto0,81 zł netto