wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY
Producenci
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 861496

Stan magazynowy:

Cena brutto: 185,00 zł

Cena netto: 150,41 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

FIBRAIN EXO - G1 MM 8X50/125 OM2 1800N

3,00 zł brutto2,44 zł netto
NARZĘDZIE DO ROZCINANIA TUB TK-11

NARZĘDZIE DO ROZCINANIA TUB TK-11

55,00 zł brutto44,72 zł netto
FO TACKA (24) p3024

FO TACKA (24) p3024

13,00 zł brutto10,57 zł netto
FO PRZEŁĄCZNICA  MINI ODF-DIN

FO PRZEŁĄCZNICA MINI ODF-DIN

85,00 zł brutto69,11 zł netto
FO PIGTAIL LC/UPC 50/125 MM OM2

FO PIGTAIL LC/UPC 50/125 MM OM2

3,20 zł brutto2,60 zł netto
MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ TRIBRER AOP100C

MIERNIK MOCY OPTYCZNEJ TRIBRER AOP100C

411,00 zł brutto334,15 zł netto