wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX
Producenci
PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

PŁYTA CZOŁOWA 2U 48xSC SIMPLEX STALFLEX

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 862023

Stan magazynowy:

Cena brutto: 29,00 zł

Cena netto: 23,58 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCH CORD 5MB SC/SC 50/125 OM3 DUPLEX

FO PATCH CORD 5MB SC/SC 50/125 OM3 DUPLEX

30,00 zł brutto24,39 zł netto
FO ADAPTER LC OM3 DUPLEX TURKUSOWY

FO ADAPTER LC OM3 DUPLEX TURKUSOWY

5,00 zł brutto4,07 zł netto
SPRĘŻONE POWIETRZE 600ML ESPERANZA ES118

SPRĘŻONE POWIETRZE 600ML ESPERANZA ES118

15,00 zł brutto12,20 zł netto
FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 12XSC DUPLEX

FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 12XSC DUPLEX

88,00 zł brutto71,54 zł netto
FO UCHWYT ODCIĄGOWY FTTH CLAMP FISH

FO UCHWYT ODCIĄGOWY FTTH CLAMP FISH

6,00 zł brutto4,88 zł netto
TELCOLINE KABEL 2J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

TELCOLINE KABEL 2J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

930,00 zł brutto756,10 zł netto
PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 48xSC DUPLEX HTTH

PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 48xSC DUPLEX HTTH

270,00 zł brutto219,51 zł netto
FO PATCH CORD MM LC/SC 50/125 3MB DUPLEX

FO PATCH CORD MM LC/SC 50/125 3MB DUPLEX

20,00 zł brutto16,26 zł netto