wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) SC/APC-SC/UPC 1000 M

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) SC/APC-SC/UPC 1000 M
Nowość

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) SC/APC-SC/UPC 1000 M

Brak

Dostępność: Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862597

Stan magazynowy:

Cena brutto: 457,00 zł

Cena netto: 371,54 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO ADAPTER LC OM3 DUPLEX TURKUSOWY

FO ADAPTER LC OM3 DUPLEX TURKUSOWY

3,00 zł brutto2,44 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 8mm 150MB ŻÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 8mm 150MB ŻÓŁTY

768,00 zł brutto624,39 zł netto
FO ULTIMODE PRZEŁĄCZNICA TB-48B FTTH

FO ULTIMODE PRZEŁĄCZNICA TB-48B FTTH

250,00 zł brutto203,25 zł netto
FO ŚRUBKA M2/10 202oc OP. 100 SZTUK

FO ŚRUBKA M2/10 202oc OP. 100 SZTUK

9,00 zł brutto7,32 zł netto
FO SPLITTER SC/APC PLC 1x2 ABS SM 0,9mm 1MB

FO SPLITTER SC/APC PLC 1x2 ABS SM 0,9mm 1MB

25,00 zł brutto20,33 zł netto