wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » SFP+ KABEL 10GB 0.5M UQ-UC-DAC-SFPPL
SFP+ KABEL 10GB 0.5M UQ-UC-DAC-SFPPL

SFP+ KABEL 10GB 0.5M UQ-UC-DAC-SFPPL

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 863649

Stan magazynowy:

Cena brutto: 95,00 zł

Cena netto: 77,24 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO OSŁONA SPAWU 45mm/2,5 mm

FO OSŁONA SPAWU 45mm/2,5 mm

0,30 zł brutto0,24 zł netto
NÓŻ DO CIĘCIA WŁÓKIEN OPTYCZNYCH 0708B

NÓŻ DO CIĘCIA WŁÓKIEN OPTYCZNYCH 0708B

530,00 zł brutto430,89 zł netto
FO ADAPTER SC OM3 SIMPLEX TURKUSOWY

FO ADAPTER SC OM3 SIMPLEX TURKUSOWY

2,02 zł brutto1,64 zł netto
Nożyce do kevlaru HT-C151

Nożyce do kevlaru HT-C151

49,00 zł brutto39,84 zł netto
FO MUFA PRZELOTOWA 12F 2in 2Out

FO MUFA PRZELOTOWA 12F 2in 2Out

95,00 zł brutto77,24 zł netto
OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-30 30mW

OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-30 30mW

197,00 zł brutto160,16 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 13mm 350MB ŻÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 13mm 350MB ŻÓŁTY

3 517,80 zł brutto2 860,00 zł netto
POKRYWA STELAŻA ZAPASU KABLA 400mm

POKRYWA STELAŻA ZAPASU KABLA 400mm

115,00 zł brutto93,50 zł netto