wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » SFP+ KABEL 10GB 2MB
SFP+ KABEL 10GB 2MB

SFP+ KABEL 10GB 2MB

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 863647

Stan magazynowy:

Cena brutto: 85,00 zł

Cena netto: 69,11 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM DX CERAMIC

FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM DX CERAMIC

6,00 zł brutto4,88 zł netto
FO STELAŻ ZAPASU KABLA 600x600x100

FO STELAŻ ZAPASU KABLA 600x600x100

48,00 zł brutto39,02 zł netto
FO PIGTAIL LC SM 2MB  9/125

FO PIGTAIL LC SM 2MB 9/125

4,50 zł brutto3,66 zł netto
FO OSŁONA SPAWU 45mm/2,5 mm

FO OSŁONA SPAWU 45mm/2,5 mm

0,30 zł brutto0,24 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/APC 500 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/APC 500 M

418,00 zł brutto339,84 zł netto
SPRĘŻONE POWIETRZE 600ML ESPERANZA ES118

SPRĘŻONE POWIETRZE 600ML ESPERANZA ES118

15,00 zł brutto12,20 zł netto