Strona główna » SIECI - szafy strukturalne » Szafy 19" » STALFLEX SROJAK RACK 6U STR19-6U-B
Producenci
STALFLEX SROJAK RACK 6U STR19-6U-B
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 5 dni
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
NETRACK SZAFA STOJĄCA 32U 600x600 SZARA/z SZYBĄ
szt. Do koszyka
DIGITUS SZAFA STOJĄCA 42U 600/600 SZARA SKŁADANA
szt. Do koszyka
DIDITUS SMART PDU 24xC13 10A/250V, 6xC19 16A/250V,
LANBERG LISTWA PDU 19" 1U 16A 8x Shuko 2mb
ST Do koszyka
DIGITUS SZAFA 19" STOJĄCA HYPER 42U 600x800 SZYBA
Grzałka 150W HG-140
Grzałka 150W HG-140
CATLINK ZAŚLEPKA 19" 3U
CATLINK ZAŚLEPKA 19" 3U
SIGNAL ORGANIZER KABLI POZIOMY DO SZAFY RACK 19"
Szafa rackowa 42U/19" 600mm x 800mm z wentylatorem