wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » Stelaż zapasu kabla z pokrywą ALU 600
Stelaż zapasu kabla z pokrywą ALU 600

Stelaż zapasu kabla z pokrywą ALU 600

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: STELAŻ

Stan magazynowy:

Cena brutto: 190,00 zł

Cena netto: 154,47 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 3M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 3M

40,00 zł brutto32,52 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 2M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 2M

33,00 zł brutto26,83 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 5M

56,00 zł brutto45,53 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 10M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 10M

97,00 zł brutto78,86 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 1M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 1M

25,00 zł brutto20,33 zł netto
FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

FIBRAIN EXO-G0 SM 8J 9/125 G652D 1500N PE

2,20 zł brutto1,79 zł netto
FO MUFA 8x BOX OUTDOOR

FO MUFA 8x BOX OUTDOOR

75,00 zł brutto60,98 zł netto
FO ADAPTER SC-ST SM DUPLEX

FO ADAPTER SC-ST SM DUPLEX

19,00 zł brutto15,45 zł netto