wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » TELCOLINE KABEL 12J microADSS, HAEVY DUTY CZARNY

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

TELCOLINE KABEL 12J microADSS, HAEVY DUTY CZARNY

TELCOLINE KABEL 12J microADSS, HAEVY DUTY CZARNY

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 861656

Stan magazynowy:

Cena brutto: 2,40 zł

Cena netto: 1,95 zł

Ilość: mb.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Kabel światłowodowy TELCOLINE microADSS 12J Heavy Duty to samonośny, wzmocniony przewód o lekkiej jednotubowej konstrukcji i małej średnicy. Powłoka została wykonana z tworzywa sztucznego TPU niepochłaniającego wilgoci, odpornego na promienie UV oraz niskie i wysokie temperatury. Włókna światłowodowe znajdują się w ścisłej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym zabezpieczającym je przed wnikaniem wilgoci i wibracjami. Kabel wzmocniony został włóknami aramidowymi, które znacznie poprawiają właściwości mechacznicze oraz są elementem nośnym w instalacjach napowietrznych. Zastosowane zostały włókna typu G.657A2 o minimalnym promieniu gięcia 10 mm. Ten todzaj włókna jest kompatybilny z powszechnie stosowanym typem G.652D. 

Dane: 
- Typ włókna: jednomodowy 
- Rodzaj włókna: G.657A2
- Ilość włókien: 12
- Średnica przewodu: 3.5 mm
- Wzmocnienie: włókna aramidowe 
- Span: 80 m
- Minimalny promień gięcia: 35 mm
- Waga 11 kg/km
- Maks. siła instalacyjna: 1 kN
- Odporność na zgniatanie: 1 kN

Zastosowanie:
- Sieci napowietrzne
Pozostałe produkty z kategorii
FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 12XSC SX FTTH

FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 12XSC SX FTTH

125,00 zł brutto101,63 zł netto
FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC 30MB SIMPLEX DROP

FO PATCH CORD SM SCAPC/SCAPC 30MB SIMPLEX DROP

66,00 zł brutto53,66 zł netto
MUFA OUTDOOR FTTX 4 TACKI 96X CORE DUŻA

MUFA OUTDOOR FTTX 4 TACKI 96X CORE DUŻA

158,30 zł brutto128,70 zł netto
OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW

OPTYCZNY LOKALIZATOR BML209-10 10mW

100,00 zł brutto81,30 zł netto
Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

Dyspenser z pojemnikiem na alkohol IPA 200ml

16,50 zł brutto13,41 zł netto
MUFA PIONOWA HERMETYCZNA 24 SPAWY 2 TACKI

MUFA PIONOWA HERMETYCZNA 24 SPAWY 2 TACKI

96,00 zł brutto78,05 zł netto
FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM SX CERAMIC

FIBRAIN ADAPTER SC-APC SM SX CERAMIC

4,00 zł brutto3,25 zł netto
FIBRAIN KABEL MM 4G 50/125 OM3 UNIWERSALNY

FIBRAIN KABEL MM 4G 50/125 OM3 UNIWERSALNY

4,00 zł brutto3,25 zł netto