wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » TELCOLINE KABEL 16J microADSS, HAEVY DUTY CZARNY
Producenci
TELCOLINE KABEL 16J microADSS, HAEVY DUTY CZARNY

TELCOLINE KABEL 16J microADSS, HAEVY DUTY CZARNY

--

Dostępność: mało

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: 861657

Stan magazynowy:

Cena brutto: 3,04 zł

Cena netto: 2,47 zł

Ilość: mb.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu

Kabel światłowodowy TELCOLINE microADSS 16J Heavy Duty to samonośny, wzmocniony przewód o lekkiej jednotubowej konstrukcji i małej średnicy. Powłoka została wykonana z tworzywa sztucznego TPU niepochłaniającego wilgoci, odpornego na promienie UV oraz niskie i wysokie temperatury. Włókna światłowodowe znajdują się w ścisłej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym zabezpieczającym je przed wnikaniem wilgoci i wibracjami. Kabel wzmocniony został włóknami aramidowymi, które znacznie poprawiają właściwości mechacznicze oraz są elementem nośnym w instalacjach napowietrznych. Zastosowane zostały włókna typu G.657A2 o minimalnym promieniu gięcia 10 mm. Ten todzaj włókna jest kompatybilny z powszechnie stosowanym typem G.652D. 

Dane: 
- Typ włókna: jednomodowy 
- Rodzaj włókna: G.657A2
- Ilość włókien: 16
- Średnica przewodu: 3.5 mm
- Wzmocnienie: włókna aramidowe 
- Span: 80 m
- Minimalny promień gięcia: 35 mm
- Waga 11 kg/km
- Maks. siła instalacyjna: 1 kN
- Odporność na zgniatanie: 1 kN

Zastosowanie:
- Sieci napowietrzne

Pozostałe produkty z kategorii
FO NÓŻ FC-6S SUMITOMO

FO NÓŻ FC-6S SUMITOMO

560,00 zł brutto455,28 zł netto
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 10M

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 10M

97,00 zł brutto78,86 zł netto
SPRĘŻONE POWIETRZE 400ML GEMBIRD

SPRĘŻONE POWIETRZE 400ML GEMBIRD

12,00 zł brutto9,76 zł netto
FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 12XSC DUPLEX

FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 12XSC DUPLEX

88,00 zł brutto71,54 zł netto
MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV

MUFKA 1XSC DO KABLI DROP CZARNA UV

8,00 zł brutto6,50 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 50MB ZÓŁTY

185,00 zł brutto150,41 zł netto
FO ŚCIĄGACZ PŁASZCZA REGULOWANY

FO ŚCIĄGACZ PŁASZCZA REGULOWANY

65,00 zł brutto52,85 zł netto
ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/APC 500 M

ROZBIEGÓWKA (LAUNCH CABLE) FC/UPC-SC/APC 500 M

418,00 zł brutto339,84 zł netto