wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100
WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100

WSPORNIK SŁUPOWY FTTH CS100

Brak

Dostępność: Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 861389

Stan magazynowy:

Cena brutto: 9,00 zł

Cena netto: 7,32 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

Tacka światłowodowa Tracom P3048 (48j)

20,00 zł brutto16,26 zł netto
FIBRAIN ZAŚLEPKA OTWORU SC SIMPLEX

FIBRAIN ZAŚLEPKA OTWORU SC SIMPLEX

0,80 zł brutto0,65 zł netto
FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX

FO ADAPTER SC/APC SM SIMPLEX

1,30 zł brutto1,06 zł netto
TELCOLINE KABEL 24J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

TELCOLINE KABEL 24J DAC UniTUbe 6,3mm G.657A 1KM

3 215,00 zł brutto2 613,82 zł netto
OPTON RF-WDM55-SA-D AKTYWNY KONWERTER CATV

OPTON RF-WDM55-SA-D AKTYWNY KONWERTER CATV

125,50 zł brutto102,03 zł netto