Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring 5w1 » Zasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforow
Producenci
Zasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforowZasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforow-11456Zasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforow-11457
Zasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforow
Zasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforow-11456
Zasilacz AUPS-70-120-XL1 12V 6A 18Ah zas buforow-11457
  • Opis produktu
Zasilacz buforowy SMPS 12V, Vin 230VAC, Vout 10,2...13,8VDC, Iout 6A, Ich 1 / 2A, Pout 72W, obudowa zewnętrzna ABOX-XL1 (1x AKU 18Ah)
  • łatwy montaż dodatkowych modułów  posiadających otwory  w rastrze 10,8 mm
  • możliwość zachowania zapasu kabli wewnątrz obudowy
  • w komplecie 4 uchwyty umożliwiające montaż obudowy bez naruszania stopnia ochrony IP56
INFORMACJE DODATKOWE:
  • zastosowanie dodatkowej przetwornicy serii ASUC pozwala na podniesienie napięcia wyjściowego i dostosowanie go do wymogów instalacji (np. do 24 / 48 / 55 VDC)
  • dla odbiorników wymagających stabilnego zasilania 12 VDC takich jak rejestratory oraz dyski sieciowe NAS zalecamy zastosowanie dodatkowego moduły stabilizującego serii AVC lub AVIC
  • opcjonalny adapter ADD-PMAXL umożliwia łatwy montaż obudowy na słupach lub latarniach
Obudowy zewnętrzne serii ABOX stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Dane techniczne:
Akumulator
1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7...18Ah
Napięcie wyjściowe
10,2 ... 13,8 VDC
Prąd wyjściowy
6 A - ciągły
8 A - maksymalny (podczas ładowania akumulatora)
Moc zasilacza
72 W - ciągła
96 W - maksymalna (podczas ładowania akumulatora)
Sprawność
90% @70 W
Napięcie wejściowe
190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora
1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza
Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
Zasilanie sieciowe:
Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 12 A (automatyczny powrót po zwarciu)
Praca z akumulatora:
Bezpiecznik topikowy 6,3 A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora oraz przeciążeniem:
Bezpiecznik topikowy 6,3 A
Zabezpieczenie przez głębokim rozładowaniem:
Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,2 V
Sygnalizacja
AUPS-70-120-OF (moduł):
Wyjścia techniczne
AUPS-70-120-OF (moduł):
OUF – brak napięcia +DC_OUT (NC)
ACF – brak napięcia AC (NC)
Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC
Samoczynne po podłączeniu akumulatora
Konstrukcja obudowy
Obudowa ABOX-XL1
Materiał obudowy - tworzywo
Kolor szary (RAL7035)
Zamontowane dławnice 1 x M16, 1 x M20
Montaż
Montaż naścienny z wykorzystaniem uchwytów montażowych (w komplecie)
Stopień ochrony
IP56
Temperatura pracy
-25 ... +50°C
Wymiary (S x W x G)
220 x 300 x120 mm (wewnętrzne)
228 x 308 x129 mm (zewnętrzne)