Strona główna » Zasilacze » Przetwornice » Zasilacz awaryjny 2000VA/1400W 24V->230V PROsinus
Producenci
Zasilacz awaryjny 2000VA/1400W 24V->230V PROsinusZasilacz awaryjny 2000VA/1400W 24V->230V PROsinus -14854
Zasilacz awaryjny 2000VA/1400W 24V->230V PROsinus
Zasilacz awaryjny 2000VA/1400W 24V->230V PROsinus -14854
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Moc znamionowa: 1400 W
Rodzaj baterii: 24 V DC
Maksymalne napięcie akumulatora: 30 V DC
Zakres napięcia wejściowego: 190 - 260 V AC
Częstotliwość wejściowa: 45 - 60 Hz
Zakres napięcia wyjściowego: 230 V AC +/-5% / Inwerter: 230 VAC +/-3%
Częstotliwość wyjściowa: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida
Efektywność wyjściowa: >= 85% (DC na AC)
Prąd ładowania akumulatora: 10 A / 15 A
Pojemność akumulatora: 50-300 Ah (sugerowana: 100 Ah)
Szacunkowy czas ładowania: 4-14 godz (zależny od pojemności akumulatora)
Czas przełączania: =< 4 ms
Zabezpieczenia: Przed przeciążeniem, zwarciem, zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem
Dopuszczalna temperatura pracy: 0 - 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10 - 90%
Pozostałe produkty z kategorii
Przetwornica 230V/12V 70W  z gn.zapalniczki-6119
Przetwornica 230V/12V 70W z gn.zapalniczki
szt. Do koszyka
Przetwornica DC-DC Step-down 5-32V->1-30V 5A 4005-7513