Strona główna » Zasilacze » Przetwornice » Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus
Producenci
Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinusZasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus -10998Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus -10999Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus
Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus
Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus -10998
Zasilacz awaryjny 500W/800VA 12V->230V PROsinus -10999
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
Zasilacz awaryjny 500W 12V->230V PROsinus
Moc znamionowa: 500 W
Rodzaj baterii: 12 V DC
Maksymalne napięcie akumulatora: 15 V DC
Zakres napięcia wejściowego: 180 ~ 275 V AC
Częstotliwość wejściowa: 45 ~ 60 Hz
Zakres napięcia wyjściowego: 230 V AC +/-8%
Częstotliwość wyjściowa: 50/60 Hz +/-0,5 Hz
Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida
Efektywność wyjściowa >=85% ( DC na AC )
Prąd ładowania akumulatora: Maks. 10 A
Czas przełączania: <=4 ms
Zabezpieczenia: przed przeciążeniem , zwarciem, zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem
Dopuszczalna temperatura pracy: 0-40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10 - 90%
Wymiary: 25,5x26x16 cm
Waga: 5,5 kg
Domowy zasilacz awaryjny – zastosowanie
 • Awaryjne zasilanie pieców
• Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)
• Urządzenia AGD (lodówki, blendery)
• Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki)
• Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy)
• Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory)
• Urządzenia biurowe ( faksy, komputery, monitory)
Pozostałe produkty z kategorii
UPS 800VA REBEL Micropower offline AR
szt. Do koszyka
Przetwornica DC-DC Step-Up 3-32V->5-35V 4A-5456
Przetwornica DC-DC Step-Up 3-32V->5-35V 4A