Strona główna » Zasilacze » Przetwornice » BCS-SD30HV/ADJ Uwej.6-50V, Uwyj.3,3-12V reg
Producenci
Zasilacz ASDC30HV/ADJ Uwej.6-50V, Uwyj.3,3-12V reg-4461
BCS-SD30HV/ADJ Uwej.6-50V, Uwyj.3,3-12V reg-4462
BCS-SD30HV/ADJ Uwej.6-50V, Uwyj.3,3-12V reg
BCS
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
BCS-SD30HV/ADJ
Moduł obniżający napięcie 30W (Uwe=6÷50V) Uwy: 3,3V-12V regulowane płynnie
  • Wysoka sprawność (>90%)
  • Niski pobór prądu przez układ przetwornicy
  • Szeroki zakres napięcia wejściowego
  • Niewielkie wymiary
  • Płynna regulacja napięcia wyjściowgo
  • Zabepieczenie przed odwrotną polaryzacją
  • Zabezpieczenia: termiczne, przeciwzwarciowe, przeciwprzeciążeniowe, przeciwprzepięciowe
  • Dioda LED sygnalizująca obecność napięcia na wyjściu
Dane techniczne
Napięcie zasilania
6÷50V DC (Uwe>Uwy)
Napięcie wyjściowe
Uwy: 3,3V-12V regulowane płynnie
Maksymalny prąd wyjściowy
2,5A
Typowa sprawność
92% (Uwe=48VDC, Uwy=12VDC, Iwy=2A)
Pobór prądu przez układ przetwornicy
2,5mA (Uwe=48V)
Temperatura pracy
od -10°C do 40°C
Obudowa
brak - konstrukcja otwarta
Wymiary (szer. x dł. x wys.)mm
25 x 60 x 16
Klienci zakupili także
Listwa LN 16x10  2mb-4174
Listwa LN 16x10 2mb
szt. Do koszyka
Pozostałe produkty z kategorii
Przetwornica DC-DC Step-down 5-32V->1-30V 5A 4005-7513