Strona główna » Zasilacze » ZI 24V/10A NDR-240-24 zasilacz na szynę DIN
Producenci
ZI 24V/10A  NDR-240-24 zasilacz na szynę DIN-7526ZI 24V/10A  NDR-240-24 zasilacz na szynę DIN-10889
ZI 24V/10A  NDR-240-24 zasilacz na szynę DIN-7526
ZI 24V/10A  NDR-240-24 zasilacz na szynę DIN-10889
ZI 24V/10A NDR-240-24 zasilacz na szynę DIN
MEAN WELL
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
ZI 18V 1.2A zasilacz stabil impulsowy  -1599
ZI 18V 1.2A zasilacz stabil impulsowy
szt. Do koszyka
ZI 24V/2,5A zasilacz na szynę DIN HDN-6024
szt. Do koszyka
ZI 3V, 4,5V, 5V, 6V, 7,5V, 9V, 12V 1,5A zasilacz
Ładowarka sieciowa USB K@M QC 65W GaN PD, QC
Zasilacz Laptop 16V 4.5A IBM 2,5x5,5 -8756
Zasilacz Laptop 16V 4.5A IBM 2,5x5,5
ZI 48V 1,52A LRS-75-48 zasilacz do zab 43,2-52,8V-6183
ZI 12V  360W 30A SLIM zasilacz do LED
Zasilacz buforowy 12V 2A HPSB-12V2A-B 7Ah PULSAR
ZI 12V 6,3A 80W zasilacz do LED