Strona główna » Zasilacze » Atte AUPS-70-120-OF 12V 6A płyta zasil. buforowego
Producenci
Atte AUPS-70-120-OF 12V 6A płyta zasil. buforowego
Nowość
BCS
Dostępność: mało
Czas wysyłki: 48 godzin
  • Opis produktu
BCS-ZA1206/UPS
Zasilacz buforowy SMPS 12V, Vin 230VAC, Vout 10,2 ... 13,8VDC, Iout 6A, Ich 1 / 2A, Pout 72W, moduł do zabudowy,
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • centralne buforowanie zasilania
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • łatwy montaż w obudowach posiadających otworowanie systemowe w rastrze 10,8 mm
Konstrukcja OF (Open Frame) umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, tworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
Pozostałe produkty z kategorii
Ładowarka sieciowa USB C iBOX C-36 USB A+C 20W
szt. Do koszyka
ZI 5V 3A DIN HDR-30-5 zasilacz
ZI 5V 3A DIN HDR-30-5 zasilacz
szt. Do koszyka
ZI 18V 1.2A zasilacz stabil impulsowy  -1599
ZI 18V 1.2A zasilacz stabil impulsowy
ZI 12V 5A 60W SLIM zasilacz do LED
ZI 12V 2A zasilacz wyczkowy 2,1/5,5
ZI 24V 1.5A zasilacz stabil.
ZI 24V 1.5A zasilacz stabil.