Strona główna » Telewizja CCTV » Monitoring IP » BCS-ZA4802/S zasilacz 48V 2A w obud.zewn.
Producenci
BCS-ZA4802/S zasilacz 48V 2A w obud.zewn.-4277BCS-ZA4802/S zasilacz 48V 2A w obud.zewn.-4278
BCS-ZA4802/S zasilacz 48V 2A w obud.zewn.-4277
BCS-ZA4802/S zasilacz 48V 2A w obud.zewn.-4278
BCS-ZA4802/S zasilacz 48V 2A w obud.zewn.
BCS
Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt
Czas wysyłki: 14 dni
  • Opis produktu
Zasilacz impulsowy 48V 2A
BCS-ZA4802 jest wysokosprawnym i niezawodnym zasilaczem impulsowym, przeznaczony jest do zasilania urządzeń systemów telewizji przemysłowej, systemów kontroli dostępu oraz innych urządzeń zasilanych napięciem 48VDC. Maksymalna wydajność prądowa zasilacza wynosi 2A.
  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 48V (DC_OUT)
  • Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe na poziomie 3A
  • Zabezpieczenie termiczne
  • Dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 48V (dioda transil) oraz wejścia AC (warystor)
Dane techniczne
Napięcie zasilania 180÷240V AC 50÷60 Hz
Nominalne napięcie wyjściowe 48V
Typowa sprawność >90%
Moc zasilacza 96W (moc ciągła)
Wydajność prądowa zasilacza 2A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 3A
Zabezpieczenie przed zwarciem DC_OUT
Zabezpieczenie elektroniczne
Zabezpieczenie przed przepięciami
Wejście AC-warystor, wyjście DC–dioda transil
Temperatura pracy -10°C - 40°C