wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FIBRAIN PIGTAIL 2MB 9/125 SM SC/APC G652 0,9MM
Producenci
FIBRAIN PIGTAIL 2MB 9/125 SM SC/APC G652 0,9MM

FIBRAIN PIGTAIL 2MB 9/125 SM SC/APC G652 0,9MM

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 0000850902

Stan magazynowy:

Cena brutto: 8,00 zł

Cena netto: 6,50 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
ROZDZIELNIA FTTH SŁUPEK RSZ-160/18/14 24J

ROZDZIELNIA FTTH SŁUPEK RSZ-160/18/14 24J

499,00 zł brutto405,69 zł netto
FIBRAIN TACKA NA SPAWY 24J

FIBRAIN TACKA NA SPAWY 24J

13,00 zł brutto10,57 zł netto
HAK DO OTWIERANIA STUDNI 55CM

HAK DO OTWIERANIA STUDNI 55CM

75,00 zł brutto60,98 zł netto
FO ADAPTER LC/APC DUPLEX

FO ADAPTER LC/APC DUPLEX

3,00 zł brutto2,44 zł netto
PATCH SC/PC-SC/PC, OM3 MM 50/125, duplex, 3m

PATCH SC/PC-SC/PC, OM3 MM 50/125, duplex, 3m

25,00 zł brutto20,33 zł netto
FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 16XSC SIMPLEX

FO PRZEŁĄCZNICA NAŚCIENNA 16XSC SIMPLEX

55,00 zł brutto44,72 zł netto
Splitter PLC 1x4 steel box SM 250um 1.8m

Splitter PLC 1x4 steel box SM 250um 1.8m

17,00 zł brutto13,82 zł netto