wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 0.5M

Ważna informacja

Szanowni Klienci,
 kierownictwo firmy Led Bis podjęło decyzję o ograniczeniu funkcjonowania swoich placówek poprzez zmianę godzin otwarcia
Pn - Pt  8.00 - 16.00 oraz całkowitym zamknięciu w soboty.

Producenci
FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 0.5M
Nowość

FO PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC OM4 DX 3.0MM 0.5M

Brak

Dostępność: Dostępność - 3 dni

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 862583

Stan magazynowy:

Cena brutto: 20,00 zł

Cena netto: 16,26 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FO MUFA TYCON 400 A8-24S MAX 72J + PANEL

FO MUFA TYCON 400 A8-24S MAX 72J + PANEL

260,90 zł brutto212,11 zł netto
TELCOLINE 8J ADSS 5mm 1,2KN

TELCOLINE 8J ADSS 5mm 1,2KN

1,25 zł brutto1,02 zł netto