wyszukiwanie zaawansowane
Monitoring, alarmy ul. Miła 6
tel/fax 81 743-64-22
Sieci komputerowe ul. Wesoła 1K
tel/fax 81 534-36-75
Strona główna1 » SIECI optyczne2 » Inne..3 » FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm
Producenci
FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm

FO UCHWYT ODCIĄGOWY AC-10 5-8mm

--

Dostępność: dla potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt

Czas wysyłki: 5 dni

Numer katalogowy: 860296

Stan magazynowy:

Cena brutto: 14,00 zł

Cena netto: 11,38 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Pozostałe produkty z kategorii
FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

FIBRAIN PIGTAIL LC/PC OM2 0,9MM GOLD

9,20 zł brutto7,48 zł netto
FO ZAŚLEPKA SC DUPLEX

FO ZAŚLEPKA SC DUPLEX

1,20 zł brutto0,98 zł netto
PRZEŁĄCZNICA FO 19" 2U WYSUWANA STALFLEX

PRZEŁĄCZNICA FO 19" 2U WYSUWANA STALFLEX

111,00 zł brutto90,24 zł netto
FO NACINACZ TUB 1.5-3.3mm V2

FO NACINACZ TUB 1.5-3.3mm V2

110,00 zł brutto89,43 zł netto
OPTON PILOT DO KABLI 6mm 150mb PE ZÓŁTY

OPTON PILOT DO KABLI 6mm 150mb PE ZÓŁTY

959,40 zł brutto780,00 zł netto
PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 100MB ZÓŁTY

PILOT WŁÓKNO SZKLANE FRP 4,5mm 100MB ZÓŁTY

290,00 zł brutto235,77 zł netto
FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA TELESKOPOWA 1U 19" KPL

FIBRAIN PRZEŁĄCZNICA TELESKOPOWA 1U 19" KPL

160,00 zł brutto130,08 zł netto